Stealth - tajná zbraň ve vašich trenkách!

 

 

Už jste slyšeli o nejnovější "zbrani" chlapů po celém světě? Jmenuje se Stealth, vejde se vám do trenek a bojuje se s ní ve válce za větší penis!  Řeč je o speciálním druhu spodního “prádla - udělátka”, které vám dle výrobce, prodlouží vaše přirození až dvojnásobně!

stealth-productstealth

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se můžeme dočíst na stránkách výrobce: “Stealth je nejúčinnější a jedinečná pomůcka po muže, kteří chtějí zvýšit jejich sebedůvěru a sex-appeal.” Stealth pro muže funguje tak, že díky jeho nošení dochází k mechanickému natahování penisu. Čímž se v průběhu času dosáhne prodloužení ochablého penisu, až dvojnásobně. Není to tedy zázrak, který by sliboval, že z vás udělá chovného býka. Erekci budete mít stále stejnou, ale váš ochablý penis bude vetší a mnohem viditelnější.  

Stealthformen-new

Stealth se skládá z několika částí, z nichž hlavní je elastický “náramek”,  který obepíná genitálie, a také sada rukávků. Celý tento systém vlastně nedovolí, aby se váš penis v průběhu dne stahoval a smršťoval.  Jak se tomu děje například v chladu a studené vodě.  Výrobce slibuje, že právě díky této funkci a pravidelnému nošení, dochází k natahování měkkých tkání penisu. Vaš penis bude více viset a bude delší, co vám přidá na sebedůvěře. Také zaručí, že váš rozkrok bude na pohled vypadat plnější

Pokud si stále nedovedete představit jak Stealth funguje, podívejte se na krátké instruktážní video:

Tato technika natahování penisu je známá již dlouho. Na trhu je mnoho druhů výrobků využívající tuto metodu. Většina z nich jsou však gumovo-elastická monstra, které vypadají spíše jako mučící nástroje, než jako cokoliv jiného. Řada z nich využívá také závaží, které vám visí pověšené na penisu a mechanicky ho natahuje. Stealth jako první na světe přichází s pohodlným systémem, který je snadný na použití a je dostatečně pohodlný pro nošení, po celý den. Navíc vám jeho nošení naplní spodní prádlo do doby, než pomůcka splní svůj účel.

stealth 1 STEALTHFORMEN

 

Stealth také umožňuje pohodlné čůrání a na rozdíl od ostatních podobných výrobků nebrání ani erekci. Výrobce dodává: “Stealth vás už od samého začátku dělá větším, jak psychicky tak i fyzicky”.  Vlákna textilie jsou ze 100% bavlny, s použitím patentované Nano-Technologie, pak impregnovány minerály, které produkují FIR (Far infra Red) a záporné ionty. Jedná se tedy o tzv. magnetickou textilii, která má pozitivní vliv na zdraví a dobrou funkci tkání na kterých se nosí.