Kontakty

KONTAKTOVAT NÁS JE SNADNÉ!

 Nevíte si S něčím rady?

Velká šance je, že odpověď naleznete v odpovědích na časté dotazy kolem nákupu FAQ. Případně nás neváhejte kontaktovat na online chatu, nebo pomocí tohoto KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE

spacer

Napište nám

E-mail: info@menage.cz 

Zavolejte nám

Telefon: + 420 608 360 360


prodejna BRNO

Navštivte nás v naší nové prodejně - ul.Bratislavská 24, 602 00 Brno (mapa) Parkování před prodejnou zdarma, platby kartou, klimatizace, WIFI. Nejbližší tramvajová zastávka je Körnerova (4min) nebo Malinovského náměstí (8min) tramvajové spoje 2, 3, 4

OTEVÍRACÍ DOBA:  Po-Pá - 12:00-17:00

(Někdy se stane, že musíme odjet pro zboží.  Prosíme zavolejte předem a ověřte si, že budeme na prodejně +420 608 360 360)

prodejna-menagecz-800px 

 

ADRESA PRO výměny / VRÁCENÍ a REKLAMACE  

MENAGE
Bratislavská 918/24
602 00 Brno, České Republika

Fakturační ÚDAJE

Provozovatel:
Miroslav Slávik, MENAGE
Severní 324, 252 25 Jinočany
Praha západ
Česká republika
IČ: 74415999
DIČ: CZ8207237269 - Plátce DPH
 
Spisová značka 321001 - vedený u Městského úřadu Černošice 
 

spacer 

BEZVA TÝM MÉNAGE.CZ:

 

mama-2  

foto-kontakty

  Luky

KARINA 

KREATIVEC A NESKONALÝ OPTIMISTA. NAŠE NÁKUPČÍ, ÚČETNÍ A ASISTENTKA V JEDNOM

 

MIROSLAV SLÁVIK

ZAKLADATEL MENAGE.CZ, VIZIONÁŘ, SNÍLEK A ZAPŘÍSÁHLÝ AMBASADOR PÁNSKÉHO SPODNÍHO PRÁDLA

 

LUKY 

MÓDNÍ PORADCE, KTERÉMU NEUTEČE ŽÁDNA NOVINKA
| SOCIAL MEDIA EXPERT

spacer

 KDO je ménage? 

 

Ménage je mladý, inovativní a hlavně sexy e-shop pro všechny moderní chlapy!

Název MÉNAGE (čti "menáž") vychází z francouzského názvu pro milostný trojúhelník "Ménage à Trois". Tento název podle nás vystihuje určitý druh vztahu, který má každý z nás ke svému oblečení a hlavně ke spodnímu prádlu. V tomto vztahu jste vždy Vy, Vaše oblečení a pak někdo, kdo Vás do něj obléká.  MÉNAGE.CZ by rád do tohoto trojúhelníku vstoupil jako Váš tichý, sexy společník a rádce. Budeme moc rádi, pokud s námi tuto trojku zkusíte. Věříme, že Vám přineseme více radosti při nákupech!

Naší společnou vizí je přinášet na Český a Slovenský trh kvalitní spodní prádlo, které se bude odlišovat od toho, na co můžete běžně narazit. Budeme za Vás, a pro Vás, objevovat novinky a trendy na zahraničním trhu. Naší největší vášní je přinášet Vám širokou škálu spodního prádla tak, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Jako každému eshopu, který je ještě v plenkách, se ani nám nevyhýbají mouchy. Věřte nám ale , že usilovně pracujeme abychom Vám poskytovali čím dál lepší služby a kvalitnější zboží. V tomto hrajete ale obrovskou roli i Vy - naši zákazníci!

Pokud Vás cokoliv z toho co děláme potěšilo nebo zaujalo, podělte se o to s námi i ostatními na našem Facebooku. V případě, že jste ale naopak s něčím spokojeni nebyli, neváhejte nás kontaktovat. Dáte nám tak šanci dokázat Vám, že se náš vesmír točí jenom kolem Vás!  

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.