Výzkum: 25% mužů mění spodní prádlo po 2 až 10 dnech!

 

Jsou ženy čistotnější než muži? Aktuální průzkum Českého národního panelu toto potvrzuje. Ten mezi 500 respondenty ve věku 18-65 let zjišťoval, jak jsou na tom obě pohlaví s praním použitého spodního prádla. Někteří muži kazí statistiku tím, že nosí spodní prádlo i týden.

 

Muz ve spodnim pradle pere slipy 

Ukázalo se, že ženy jsou v tomto ohledu výrazně pečlivější. Pokud jde o čistotu oblečení, hlídají si to lépe. Téměř všechny ženy v průzkumu perou spodní prádlo a ponožky už po jednom dni nošení.  Trička velice často také nenosí více než jeden den. Většina mužů sice také dává do praní spodní prádlo a ponožky denně, ale na rozdíl od žen je mezi nimi až čtvrtina těch, kteří je nosí více dní. A celých 20 % mužů si i s jedním tričkem vystačí déle než 3 dny. 

 cistota pradla 1

Na tomto průzkumu není zarážející to, že každý pátý nosí stejné spodní prádlo 2 dny, ale to, že 4% mužů ve svém spodním prádle vydrží až celý týden! Z grafu je pak patrné, že se najdou i odvážlivci, kteří ve svém spodním prádle vydrží 8 dní a déle. To možná ale už hraničí s nějakou úchylkou.

 

cistota pradla 2 

 

Tento průzkum tak vlastně jen potvrzuje jen to co všichni kolem sebe dobře známe. Páchnoucí kolega už v 9 ráno. V obchodě nevíte jestli se podle zápachu jedná o zaměstnance, nebo zvíře. Cestující v zežloutnutých tílkách, držící se tyče v metru,  v tom lepším případě. V tom horším, nemají na sobe triko vůbec. Průzkumy dokazují, že Češi mají spoustu kvalit. Čistota a soudnost mezi ně bohužel zatím nepatří.

Máte na to svůj názor? Přidejte váš komentář níže nebo na našem Facebook profilu.

 

 POTŘEBUJETE NOVÉ SPODNÍ PRÁDLO? VYBÍRÁME PRO VÁS: