O nás

  Kdo je MÉNAGE?
 

MÉNAGE je inovativní a hlavně sexy e-shop pro všechny moderní chlapy.

Náš název MÉNAGE (čti "menáž") vychází z francouzského názvu pro milostný trojúhelník "Ménage à Trois". Tento název podle nás vystihuje určitý druh vztahu, který má každý z nás ke svému oblečení a hlavně ke spodnímu prádlu. V tomto vztahu jste vždy Vy, Vaše oblečení a pak někdo, kdo Vás do něj obléká.  MÉNAGE.CZ by rád do tohoto trojúhelníku vstoupil jako Váš tichý, sexy společník a rádce. Budeme moc rádi, pokud s námi tuto trojku zkusíte. Věříme, že Vám přineseme více radosti při nákupech.

Naší společnou vizí je přinášet na Český a Slovenský trh kvalitní spodní prádlo, které se bude odlišovat od toho, na co můžete běžně narazit. Budeme za Vás, a pro Vás, objevovat novinky a trendy na zahraničním trhu. Naší největší vášní je přinášet Vám širokou škálu spodního prádla tak, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Usilovně pracujeme abychom Vám poskytovali čím dál lepší služby a kvalitnější zboží. V tomto hrajete ale obrovskou roli i Vy - naši zákazníci! Pokud Vás cokoliv z toho co děláme potěšilo nebo zaujalo, podělte se o to s námi i ostatními na našem Facebooku nebo Instagramu V případě, že jste ale naopak s něčím spokojeni nebyli, neváhejte nás kontaktovat. Dáte nám tak šanci dokázat Vám, že se náš vesmír točí jenom kolem Vás! 

  
 
Náš bezva tým:

 

MIroslav

 

 

MÍRA

ZAKLADATEL | SNÍLEK A ZAPŘÍSÁHLÝ

AMBASADOR PÁNSKÉHO PRÁDLA

 


 

Karina
 

KARINA  

MANAŽER PRODEJE A ESHOPU |

KREATIVEC A NESKONALÝ OPTIMISTA

 

 


 luky 

 

LUKY

MÓDNÍ PORADCE, KTERÉMU NEUTEČE

ŽÁDNA NOVINKA | SOCIAL MEDIA EXPERT

 

 

 

 


Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz