O nás

  BEZVA TÝM MÉNAGE.CZ:

 

mama-2  

foto-kontakty

  Luky

KARINA 

KREATIVEC A NESKONALÝ OPTIMISTA. NAŠE NÁKUPČÍ, ÚČETNÍ A ASISTENTKA V JEDNOM

 

MIROSLAV SLÁVIK

ZAKLADATEL MENAGE.CZ, VIZIONÁŘ, SNÍLEK A ZAPŘÍSÁHLÝ AMBASADOR PÁNSKÉHO SPODNÍHO PRÁDLA

 

LUKY 

MÓDNÍ PORADCE, KTERÉMU NEUTEČE ŽÁDNA NOVINKA
| SOCIAL MEDIA EXPERT

spacer

 KDO je ménage? 

 

Ménage je inovativní a hlavně sexy e-shop pro všechny moderní chlapy!

Název MÉNAGE (čti "menáž") vychází z francouzského názvu pro milostný trojúhelník "Ménage à Trois". Tento název podle nás vystihuje určitý druh vztahu, který má každý z nás ke svému oblečení a hlavně ke spodnímu prádlu. V tomto vztahu jste vždy Vy, Vaše oblečení a pak někdo, kdo Vás do něj obléká.  MÉNAGE.CZ by rád do tohoto trojúhelníku vstoupil jako Váš tichý, sexy společník a rádce. Budeme moc rádi, pokud s námi tuto trojku zkusíte. Věříme, že Vám přineseme více radosti při nákupech!

Naší společnou vizí je přinášet na Český a Slovenský trh kvalitní spodní prádlo, které se bude odlišovat od toho, na co můžete běžně narazit. Budeme za Vás, a pro Vás, objevovat novinky a trendy na zahraničním trhu. Naší největší vášní je přinášet Vám širokou škálu spodního prádla tak, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Jako každému eshopu, který je ještě v plenkách, se ani nám nevyhýbají mouchy. Věřte nám ale , že usilovně pracujeme abychom Vám poskytovali čím dál lepší služby a kvalitnější zboží. V tomto hrajete ale obrovskou roli i Vy - naši zákazníci!

Pokud Vás cokoliv z toho co děláme potěšilo nebo zaujalo, podělte se o to s námi i ostatními na našem Facebooku. V případě, že jste ale naopak s něčím spokojeni nebyli, neváhejte nás kontaktovat. Dáte nám tak šanci dokázat Vám, že se náš vesmír točí jenom kolem Vás!  

Ménage signature

 

 

sledujte nás na instagramu (@MENAGECZ)

instagram-menagecz