Kryptoměna Pi Network - Nejlepší příležitost od dob Bitcoinu

Nepochybně jste slyšeli o Bitcoinu. Lidé, kteří měli to štěstí a povedlo se jim na začátku pár Bitcoinů získat, si teď libují. Cena kryproměn velmi kolísá ale na vrcholu jste mohli dostat i 1,2 mil. Kč za jeden Bitcoin. Říkáte si: "...No jo vědět o Bitcoinu dříve, dnes to mohlo vypadat úplně jinak!". A víte co? Teď tu příležitost máte. A najdete ji přímo ve vašem mobilu.

Kryptoměna PI Network česky slovensky1

1.) Stáhněte si appku níže

2.) Doplňte vaše základní údaje

3.) Uveďte náš zvací kód „Submithere„ a obdržíte vaši první minci Pi zdarma

4.) A okamžitě začínáte těžit!

 

Google-play

App-Store

 

 

Pinetwork - Originální nápad ze Stanfordu

Kryptoměna Pi (ano, jako to Ludolfovo číslo „Pí“ známé z hodin matematiky) je nová digitální měna vytvořená počítačovými odborníky z americké Stanfordovy univerzity. Myšlenka je v podstatě jednoduchá, napravit některé nedostatky první významné digitální měny Bitcoinu a vytvořit tak férovější kryptoměnu, ke které budeme mít přístup úplně všichni. Pi je určená k těžbě digitálních mincí, tzv. „coinů“ na mobilních telefonech. Pi je stejně jako známější digitální měna Bitcoin založena na technologii blockchain. Má však svá unikátní specifika, pro které stojí za to Pi vyzkoušet.

Za minimum námahy může časem kryptoměna Pi poskytnout hodně muziky. Níže najdete video a mnohem více informací o této revoluční kryptoměně, které se obávají i banky.

Bojuje proti neférovosti Bitcoinu

Bitcoin má přes své nesporné výhody a výsadní postavení mezi kryptoměnami i několik nevýhod. Mezi ty významnější patří koncentrace Bitcoinu v rukách úzké skupiny lidí, která tuto digitální měnu buď těžila na začátku a tedy rychle získávala vyšší jednotky kryptoměny, nebo nyní disponuje ohromným výpočetním výkonem nutným k ověřování bloků transakcí.

Tento vysoký výpočetní výkon jednak celosvětově spotřebuje ohromné množství elektrické energie, ale také je dnes v podstatě nereálné pro běžného člověka s dostupným vybavením nějaký Bitcoin „vytěžit“. Proto příležitost těžit kryptoměnu na vašem telefonu je zcela ojedinělá a zaručí rozšíření mezi velkou skupinu lidí, což je základ opravdu celosvětové digitální měny.

Cíle kryptoměny Pi

Kryptoměna Pi si na základě poučení z vývoje Bitcoinu klade několik cílů. Mezi prvními můžeme jmenovat snahu o férovější distribuci jednotek digitální měny, tzv. Coinů (mincí) mezi uživateli tím, že měnu lze získávat prostřednictvím mobilních telefonů. Dále -  digitální měna  omezuje hromadění jednotek u velkých těžařů tím, že každý uživatel může mít pouze jednu mobilní aplikaci na „těžbu“ coinů, kterou bude v určité fázi rozvoje projektu nutné ověřit skutečným identifikačním dokladem, tzv. KYC (ověření vaší identity).

Výhodou je pak také ověřená síť uživatelů, která se dále rozšiřuje formou komunity a to pouze na základě doporučení od stávajících členů. Tím dochází k omezení slepých účtů a hromadění jednotek digitální měny na účtech podnikavců s mnoha telefonními přístroji. Každý člen PI komunity musí pro zachování těžby jednou za den kliknout na ikonu těžby uvnitř aplikace Pi. Celá síť tak disponuje ověřenou a aktivní uživatelskou základnou která má už celosvětově 35 miliónů uživatelů.

Nároky na telefon a data

Těžba kryptoměny Pi sebou nenese nároky na hardware telefonu jelikož v mobilní aplikaci nedochází k faktickému ověřování bloků blockchaninu. Aplikace si pouze stahuje a sdílí některá aktuální data pro ověření, zda dochází k záznamu transakcí a aktuální hodnotu (pořadové číslo) bloku. Skutečný výpočetní výkon je přenesen na infrastrukturu, kterou mají strůjci digitální měny rezervovanou u soukromých i veřejných institucí. Nároky na datové přenosy z mobilního zařízení jsou po roku osobního zkoušení vcelku nepostřehnutelné.

 

Co je to PI Network copy_1024px

 

Kdo dřív přijde, ten víc těží

Na začátku letošního roku 2022 počet uživatelů PiNetwork dosáhl světového rekordu a to ve formě již 35 milionů aktivních uživatelů a i nadále rychle roste.

S rostoucím počtem uživatelů se ale výnosnost těžby snižuje. V podstatě tak platí princip - kdo dřív přijde, ten víc mele. Stejně ale jako například u Bitcoinu, se těžba po dosažení určitého počtu uživatelů zpomalí a to vždy na polovinu předchozí hodnoty. Kažý nový uživatel bude  težit rychlostí min. 0,1 hod - cca 2 mince denně. Podle veřejného plánu projektu tzv. (White paper) by mělo na hodnotě 100 milionů uživatelů dojít ke zpomalení této hodnoty těžby mincí Pi na polovinu. 

Celkový počet mincí Pi který bude celkově lze kdy vytěžit je 130 miliard. Od spuštění těžby v roce 2019 bylo vytěženo jen 15 miliard mincí. Nemusíte se tedy obávat, že by na vás nezbylo. Kryptoměna Pi je vymyšlena tak aby si každý kdo má mobilní telefon, mohl mince začít těžit a pkračovat v tom dlouhé roky. Pro porovnání Bitcoin má dostupných jen 21 miliónů mincí a od roku 2009 se jich vytěžilo již 18 miliónů. Za pár let tedy nezbude žádný Bitcoin k težbě.

 

 PI network recenze

 

Předběhněte ostatní a Quote_background_transparent prednazačnite těžit už dnes! Stáhněte si appku níže. Po vyzvání můžete uvést náš zvací kód „Submithere„ díky tomu obdržíte váš první Pi Coin zcela zdarma!Quote_background_transparent

 

 

Hodnota a uvedení kryptoměny na burzu

V tuto chvíli má kryptoměna Pi prakticky nulovou hodnotu a zatím za ni nelze nic směnit. To se ale již relativně brzo změní. Tato kryptoměna je již ve fázi uzavřeného Mainnetu. Znamená to, že za pár měsíců se uvolní do skutečného světového oběhu a bude uvedena na burzu digitálních měn. 

Tím dojde k legitimizaci mincí Pi a jejich směnitelnosti za jiné digitální i státní měny. Pokud se to autorům projektu podaří, měna získá skutečnou tržní hodnotu. A nejen to. Autoři mají také pilně pracují na tržišti služeb, kde by bylo možné za kryptoměnu Pi kupovat/nabízet služby a výrobky. Tím by měna získala reálnou oběhovou hodnotu ve formě směny skutečného zboží a služeb a stejně jako Bitcoin, by její hodnota mohla být značná.

 

Má to nyní nějaký smysl?

Jednoduše? Ano má. Riziko je v podstatě nulové. Jediným vkladem je váš čas. Jednou denně kliknout v mobilní aplikaci na ikonku těžby. Potenciál zisku je do boducna značný. Nezapomeňte ale, že uživatelé co přijdou dříve vytěží více, tak proč váhat?

Přidejte se ke 35 mil. uživatelů Pinetwork

Pokud jste dočetli až sem, jste jedním z lidí, kteří mají mysl otevřenou novým příležitostem. Zvažte tedy i tuto a rozhodněte se sami. Při riziku rovnající se ztrátě několika vteřin času můžeme všichni získat nezanedbatelnou a skutečnou finanční hodnotu. Po instalaci Appky Pi Network pak už jen stačí jednou denně kliknout na ikonku těžby a sledovat růst. Stáhněte si appku Pi Network níže a vyplňte základní údaje (upozorňujeme, že v po zalistování Pi na burze budete vyzváni k identifikaci vašimi skutečnými doklady!). Když vás aplikace vyzve k doplnění zvacího kódu, můžete uvést naši přezdívku „Submithere“. Díky tomu obdržíte vy i my po jedné digitální minci Pi a zároveň opět obě strany získají i drobné zvýšení rychlosti těžby.

 

1.) Stáhněte si appku níže

2.) Doplňte vaše základní údaje

3.) Uveďte náš zvací kód „Submithere„ a obdržíte vaši první minci Pi zdarma

4.) A okamžitě začínáte těžit!

 

Google-play

App-Store

 

Quote_background_transparent prednazačnite těžit už dnes! Stáhněte si appku Pi Network. Po vyzvání uveťe kód: „Submithere„ díky tomu obdržíte váš první Pi Coin zcela zdarma!Quote_background_transparent

 

 

 


INFORMACE PRO TY CO UŽ TĚŽÍ

 

Co je to KYC a proč ho potřebuji?

Projekt ve fázi "Uzavřený Mainnet" každý člen Pi Network musí projít tzv. ověřením KYC (z ang. Know Your Customer) nebo "poznej svého zákazníka". Je to ověření vaší identity pomocí vašich dokladů a videa. KYC v současné době již probíhají a miliony uživatelů ověřením již prošli.  Tímto ověřením se zaručí, že jeden člověk může těžit jen na jednom zařízení a mince se budou mezi lidi distribuovat férově. Nestane se tedy podobná věc jako u Bitcoinu, kdy někdo s obrovském data centrem může být miliardář, zatím co běžný člověk si může bitcoin tak maximálně za draho koupit. 

I proto je pak důležité říct o Pi Network rodině a známým aby i oni mohli začít těžit a získat tak náskok před ostatními. 

 

Můžeme mezi sebou komunikovat?

Ano určitě. Uvnitř aplikace naleznete několik způsobů. První je, že můžete komunikovat (chatovat) mezi lidmi kteří jsou ve vaší skupině. Stačí kliknout na ikonu panáčků nad ikonou težby a dole kliknout na tlačítko "GO TO EARNING TEAM CHAT". Tam můžete sdílet vaše dotazy ze skupinou. Pokud jste při registraci použili náš Pi zvací kód „Submithere„ pak můžete komunikovat se mnou. Dalším způsobem je vyhledat si Český nebo Slovenský Chat room kliknutím na ikonu "CHAT" vpravo nahoře. Klikněte na znaménko + vpravo dole a přidejte si chat room v požadovaném jazyce. V těchto roomech pak můžete komunikovat s ostatními uživateli.

 

Updated 22.1.2023 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz