Kryptoměna Pi Network - Nejlepší příležitost od dob Bitcoinu

Nepochybně jste slyšeli o Bitcoinu. Lidé, kteří měli to štěstí a povedlo se jim na začátku pár Bitcoinů získat, si teď libují. Při současné ceně 1,2 mil. Kč za jeden Bitcoin, si můžete pořídit třeba nejnovější Teslu Model 3, nebo 1+1 v Ostravě.

Říkáte si: "...No jo vědět o Bitcoinu dříve, dnes to mohlo vypadat úplně jinak!". A víte co? Teď tu příležitost máte. A najdete ji přímo ve vašem mobilu! 

Kryptoměna PI Network česky slovensky1

 

Originální nápad ze Stanfordu

Kryptoměna Pi (ano, jako to Ludolfovo číslo „Pí“ známé z hodin matematiky) je nová digitální měna vytvořená počítačovými odborníky z americké Stanfordovy univerzity. Myšlenka je v podstatě jednoduchá, napravit některé nedostatky první významné digitální měny Bitcoinu a vytvořit tak férovější kryptoměnu, ke které budeme mít přístup úplně všichni. Pi je určená k těžbě digitálních mincí, tzv. „coinů“ na mobilních telefonech. Pi je stejně jako známější digitální měna Bitcoin založena na technologii blockchain. Má však svá unikátní specifika, pro které stojí za to Pi vyzkoušet.

Za minimum námahy může časem kryptoměna Pi poskytnout hodně muziky. Níže najdete video a mnohem více informací o této revoluční kryptoměně, které se obávají i banky.

Náprava některých nedostatků Bitcoinu

Bitcoin má přes své nesporné výhody a výsadní postavení mezi kryptoměnami i několik nevýhod. Mezi ty významnější patří koncentrace Bitcoinu v rukách úzké skupiny lidí, která tuto digitální měnu buď těžila už při rozjedu Bitcoinu a tedy rychle získávala vyšší jednotky kryptoměny, nebo nyní disponuje ohromným výpočetním výkonem nutným k ověřování bloků transakcí.

Tento vysoký výpočetní výkon pak jednak celosvětově spotřebuje ohromné množství elektrické energie, ale také je dnes v podstatě nereálné pro běžného člověka s dostupným vybavením nějaký Bitcoin „vytěžit“.

 

Cíle kryptoměny Pi

Kryptoměna Pi si na základě poučení z vývoje Bitcoinu klade několik cílů. Mezi prvními můžeme jmenovat snahu o férovější distribuci jednotek digitální měny, tzv. Coinů mezi uživateli. A to tím, že měnu lze získávat prostřednictvím chytrých mobilních telefonů, které dnes má, nebo může mít k dispozici téměř každý. Dále -  digitální měna Pi omezuje hromadění jednotek u velkých těžařů tím, že každý uživatel může mít pouze jednu mobilní aplikaci na „těžbu“ coinů, kterou bude v určité fázi rozvoje projektu nutné ověřit skutečným identifikačním dokladem.

Výhodou je pak také ověřená síť uživatelů, která se dále rozšiřuje formou komunity a to pouze na základě doporučení od stávajících členů. Tím dochází k omezení slepých účtů a hromadění jednotek digitální měny na účtech podnikavců s mnoha telefonními přístroji. Každý člen této komunity pak musí pro pokračování s těžbou vykonat určitou aktivitu ve formě jednoduchého denního kliknutí na ikonu. Celá síť tak disponuje ověřenou a aktivní uživatelskou základnou.

Nároky na hardware telefonu a data

Těžba kryptoměny Pi se sebou nenese nároky na hardware telefonu, jelikož v mobilní aplikaci, ani na mobilním zařízení k faktickému ověřování bloků blockchaninu nedochází. Aplikace si pouze natahuje a sdílí některá aktuální data pro ověření, zda dochází k záznamu transakcí a aktuální hodnotu (pořadové číslo) bloku. Skutečný výpočetní výkon je přenesen na infrastrukturu, kterou mají strůjci digitální měny rezervovanou u soukromých i veřejných institucí. Nároky na datové přenosy z mobilního zařízení jsou po měsíci osobního zkoušení vcelku nepostřehnutelné.

Kryptoměna PI Network česky slovensky2

 

Kdo dřív přijde, ten víc těží

Kryptoměna Pi na začátku letošního roku (2021) dosáhla milníku ve formě členské základny v rozsahu 10 milionů aktivních uživatelů. V současné době má uživatelská základna již 23 milionů uživatelů a nadále rychle roste.

Rozjezd této kryptoměny je postaven na stejném principu jako Bitcoin. První uživatelé těží vyšší rychlostí. S rostoucím počtem uživatelů se výnosnost těžby snižuje. V podstatě tak platí princip - kdo dřív přijde, ten víc těží. Výhodou tak zůstává, že tato digitální měna by měla být šířeji distribuována k většími počtu angažovaných uživatelů právě prostřednictvím aplikací mobilních telefonů.

Podle předpokládaného plánu nastíněného autory projektu by pak mělo na hodnotě 100 milionů uživatelů dojít ke zpomalení těžby Pi na polovinu. Do té doby však mají všichni majitelé mobilního telefonu možnost se zapojit do komunity a získat nějaký ten digitální Pi Coin a to velmi snadno.

 

Předběhněte ostatní a Quote_background_transparent prednazačnite těžit už dnes! Stáhněte si appku níže. Po vyzvání můžete uvést náš zvací kód „Submithere„ díky tomu obdržíte váš první Pi Coin zcela zdarma!Quote_background_transparent

 

Google-play

App-Store

Hodnota, obchod a uvedení kryptoměny na burzu

V současné chvíli má kryptoměna Pi prakticky nulovou hodnotu, jelikož zatím za ni nelze nic směnit. To se ale může relativně rychle změnit. Autoři projektu plánují někde mezi současným stavem a oněmi 100 miliony uživateli uvolnění digitální měny Pi do skutečného oběhu a uvedení na burzu digitálních měn.

Tím by došlo k legitimizaci Pi a směnitelnosti za jiné digitální i státní měny. Pokud se to autorům projektu podaří, měna získá skutečnou tržní hodnotu. A nejen to. Autoři mají také pracují na tržišti služeb, kde by bylo možné za kryptoměnu Pi kupovat/nabízet služby a výrobky. Tím by měna získala reálnou oběhovou hodnotu ve formě směny skutečného zboží a služeb a stejně jako Bitcoin, by její hodnota mohla být značná.

 

Má to nyní nějaký smysl?

Ano. Možnost ztráty je v podstatě nulová. Jediným vaším vkladem je váš čas. Jednou denně kliknout v mobilní aplikaci na ikonku těžby. Potenciál zisku je pak ohromný i finančně, pokud se autorům projektu podaří naplnit zamýšlený plán se zalistováním na burze digitálních měn, či se zprovozněním tržiště služeb. A jelikož první uživatelé těží v rychlejším tempu, tak proč váhat?

Jak začít těžit Pi?

Pokud jste dočetli až sem, jste jedním z lidí, kteří mají mysl otevřenou všem novým příležitostem. Zvažte tedy tuto příležitost a rozhodněte se sami. Při riziku rovnající se ztrátě několika vteřin času za den, pak můžeme všichni získat nezanedbatelnou a skutečnou finanční hodnotu. Po instalaci Appky Pi Network pak už jen stačí jednou denně kliknout na ikonku těžby a sledovat růst. Proč to tedy nezkusit? Stáhněte si appku Pi Network níže a vyplňte základní údaje (upozorňujeme, že v po zalistování Pi na burze budete vyzváni k identifikaci vašimi skutečnými doklady). Když vás aplikace vyzve k doplnění zvacího kódu, můžete uvést naši přezdívku „Submithere“. Díky tomu obdržíte vy i my po jedné digitální minci Pi a zároveň opět obě strany získají i drobné zvýšení rychlosti těžby.

 

1.) Stáhněte si appku níže

2.) Doplňte vaše základní údaje

3.) Uveďte zvací kód „Submithere„ a obdržíte vaši první minci Pi zdarma

4.) A okamžitě začínáte těžit!

 

Google-play

App-Store

 

Taky pro vás máme další odměnu! 10% slevu na všechno co najdete na tomto eshopu!  Stačí v košíku zadat kód "krypto" a sleva je vaše ;-)