Výměna a vrácení zdarma | Ceny dopravy(zdarma od 2000Kč/€74) | SLEVA  10% po registraci | 30 dnů na vrácení

Výměna zboží bez starostí!

Chcete zboží vrátit nebo reklamovat? Informace k této možnosti naleznete na stránce reklamace a vrácení zboží

spacer 

green_tick_1x POHODLNÁ výměna bez čekání POMOCÍ ZÁSILKOVNY!

green_tick_1x NA ROZDÍL OD OSTATNÍCH nečekáme až nám doručíte původní ZBOŽÍ!

green_tick_1x  novou velikost vám odešleme ihned!

green_tick_1x jste registrovaní? PAK je pro vás VÝMĚNA zcela zdarma!

spacer

Dorazilo Vám oblečení, které velikostně nesedí, co teď? I to se občas stává a není potřeba propadat panice. Pokud chcete zboží vyměnit za jinou velikost případně jiný model, na MÉNAGE.cz to není problém! Zboží můžete  do 30 dnů nepoužité a nepoškozené vrátit a my Vám jej rádi vyměníme. Zboží však musí být vráceno kompletní a nesmí jevit známky opotřebení, používání či praní.

Pokud jste u nás zaregistrovaní, výměna je pro vás zcela zdarma. Bezplatně, na jeden klik se můžete zaregistrovat zde. Registrací navíc získáte i automatickou VIP 5-10% slevu na veškeré nákupy.  

 Jak MÁM postupovat, při výměně zboží?

 

  • Před samotnou výměnou nás prosíme jakoli kontaktujte. Ověříme jestli pro vás máme požadovanou velikost/barvu a co nejdříve vám odešleme požadovanoé zboží.

  • Zákazníci si nejvíce chválí a nejvíce používáme výměnu zboží pomocí výdejen Zásilkovny. Na jakékoliv vámi zvolené pobočce Zásilkovny si vyzvednete nové zboží a ihned, bezplatně odešlete to původní. V naší zásilce naleznete zpětnou obálku a Zásilkovna nám původní zboží doručí zpět. Služba je pro vás zdarma a je velice pohodlná. Zboží tedy na Zásilkovně vyměníte kus za kus. Veškeré potřebné informace Vám sdělíme v rámci komunikace ohledně výměny.

  • V případě, že Zásilkovnu poblíž nemáte, nabízíme výměnu i pomocí Uloženky nebo České Pošty.

spacer

Vymena-zbozi-reklamace-MENAGE-CZ

 spacer

pro reklamaci nebo vrácení zboží pokračujte zde

spacer

 

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.