SOUTĚŽ

Soutěž o poukaz na 1000,-/€37


Pravidla soutěže

PRAVIDELNÍ MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ O DÁRKOVÉ POUKAZY V HODNOTĚ 1000,-/€37 

O CO SE HRAJE?

Protože tady na MÉNAGE.CZ věříme, že nakupování nemusí být jen samá nuda, připravili jsme pro Vás každý měsíc soutěž o 2x dárkový poukaz v hodnotě 1000,-/€37 

REGISTRACE DO SOUTĚŽE

Pro zařazení do soutěže je potřeba se přihlásit prostřednictvím soutěžního formuláře výše.  Přihlásit se můžete i vícekrát. Po splnění podmínek Vám soutěžní formulář automaticky přidělí počet "lístků" do slosování. Vaše šance na výhru se tak znásobuje.

TRVÁNÍ SOUTĚŽE A ZPŮSOB LOSOVÁNÍ

Soutěž bude probíhat pravidelně každý měsíc od 7.4.2020 až do odvolání. První den v měsíci bude probíhat slosování všech zúčastněných, kteří se do soutěže přihlásili v období předcházejícímu losování. Transparentní losování proběhne v systému GLEAM.IO, který ze všech soutěžících náhodně vylosuje dva výherce.

ZPŮSOB OZNÁMENÍ VÝHERCŮ A ODEVZDÁNÍ CEN

O průběhu soutěže a výsledcích losování budeme informovat všechny účastníky prostřednicím emailu a také na našem Facebooku a Instagramu. Výherci budou kontaktování a výhra jim bude zaslána elektronickou cestou do 7 dnů od skončení soutěžního kola. Platnost dárkového poukazu je 12 měsíců a může být použitý na jakýkoli nákup na našem eshopu.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Získané informace o soutěžících, jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.  Menage.cz veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá menage.cz s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6. Celé znění zásad zpracování osobních údajů naleznete zde.

hodnoceni 2