Under Armour HeatGear® tkanina pod lupou!

Také Vás zajímá, co že je technologie HeatGear® od Under Armour? Pojďme se na to spolu podívat a demystifikovat Váš další nákup.


Co je to? UA Under Armour Alter Ego Heatgear texitile pod lupou je lehký materiál, který pomáhá udržovat sportovce v chladu a suchu v horkém počasí a nebo zátěžových podmínkách. Under Armour používá tuto tkaninu u nejrůznějšího fitness oblečení, obuvi a vybavení. Je ideální pro nošení v horkém prostředí (doporučeno pro 23°C a vyšší), Heat Gear je skvělou volbou pro sportovce, kteří chtějí zůstat fit i v letním počasí. Vlhkost odvádějící systém udržuje sportovce v chladu a suchu, ať už jste na parném běhu venku nebo si dáváte do těla v posilovně.


Jak to funguje? Lehounká tkanina odsává pot z kůže, který pak filtruje přes tkaninu a odvádí od těla na její vnější stranu. HeatGear textilie je utkána tak, aby byla vysoce prodyšná a rychleschnoucí. Což pomáhá sportovcům zůstat v komfortu i v jinak nesnesitelných podmínkách.

Produkty o kterých je řeč: AlterEgo kompresní triko Punisher, HeatGear fitness triko Hulk, Under Armour triko Captain America

Sečteno a podtrženo: Ať už hledáte kompresní oblečení do posilovny nebo pohodlné funkční oblečení, HeatGear je vaše řešení pro jaro a léto strávené v pohodlí.

Under Armour Alter Ego Heatgear texitile pod lupou