Od 9.8 do 23.8 máme dovolenou. Objednávky budou odeslány 26.8. Za Vaši trpělivost Vám nabízíme 20% slevu na celý nákup při platbě předem! V košíku zadejte kód DOVOLENA a sleva je vaše!

 

 Výměna a vrácení zdarma | Ceny dopravy(zdarma od 2000Kč/€80) | SLEVA  10% po registraci | 30 dnů na vrácení

STEALTH - MĚŘENÍ POTŘEBNÉ VELIKOSTI

placeholder stealth 

krok-1-stealth for men

 

KROK 1- MĚŘENÍ DÉLKY

 

PENIS MĚŘÍTE ZCELA OCHABNUTÝ! PŘÍLIŠ HO NENATAHUJTE, JDE VÁM JEN O MAXIMÁLNÍ NAROVNÁNÍ. PRAVÍTKO LEHCE ZATLAČTE DO TUKOVÉ TKÁNĚ A ZMĚŘTE JEN PO HRANU ŽALUDU! NEZAPOMEŇTE ODEČÍST HODNOTU MEZERY NA ZAČÁTKU PRAVÍTKA.

PRO NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘENÍ DOPORUČUJEME JEŠTĚ V PRŮBĚHU DNE 2X OPAKOVAT

 

krok-2-stealth-for-men 

KROK 2- MĚŘENÍ obvodu

 

PENIS MĚŘÍTE ZCELA OCHABNUTÝ! ÚPLNĚ STÁHNĚTE PŘEDKOŽKU A KREJČOVSKÝM METREM ZMĚŘTE OBVOD ROVNOU ZA ŽALUDEM. NEMÁTE-LI VHODNÝ METR, POUŽIJTE PAPÍROVÝ PÁSEK SE ZNAČKAMI MINIMÁLNĚ KAŽDÝCH 5MM, LÉPE 2MM.

PRO NEJPŘESNĚJŠÍ MĚŘENÍ DOPORUČUJEME JEŠTĚ V PRŮBĚHU DNE 2X OPAKOVAT. 


KROK 3 - zjištění varianty 

1. Zadejte vaši délku a obvod do kalkulačky níže (použijte červené posouvátka nebo vyberte z roletky) kalkulačka automaticky vypočítá nejvhodnější variantu pro Vás (např.139/78mm=E24). 

2. Vaši variantu při objednávce vpište do políčka "Zadat poznámku pro prodejce" umístěného pod místem, kde vpisujete vaší adresu (ukázka zde)

jste odpovědný za přesné měření dle návodu výše. přesné míry jsou důležité pro správné fungování stealthu.

přejít zpět NA STEALTH >>>

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.