Australlská značka AussieBum

AussieBum je australský výrobce pánských plavek a spodního prádla. Všechny produkty se vyrábí přímo v Austrálii a na tento fakt je firma patřičně hrdá. Pod značkou, která v překladu znamená "Australský zadek", dosáhla mezinárodního uznání za její kolekci "Essence underwear".

Tato kolekce se proslavila tím, že vlákna textilie, ze které je toto pánské spodní prádlo ušité, obsahuje vitamíny. Tyto vitamínové molekuly jsou pak tělesným teplem postupně uvolňovány do kůže jejich nositele. Tuto textilii vyvinula firma Bayer. Je to speciální směs lycry a polyesteru, která dokáže navázat organické sloučeniny, jakými jsou právě i vitamíny.

 
autorizovany-prodejce-2
 "Prodáváme jen originální výrobky AussieBum, které nakupujeme přímo od výrobce!"

 

Dle článku americké stanice Fox News firma plánuje i verzi spodního prádla, která by obsahovala kromě jiného i Viagru. Další úspěšnou kolekci značky Aussie Bum je "Wonderjock"Tato řada spodního prádla a pánských plavek je navržená tak, aby jejich nositelům nadzvedla a vylepšila vzhled přirození. Díky Wonderjock se pak muži cítí více sebevědomě. V prvních 7 dnech od spuštění prodeje se prodalo neuvěřitelných 50000 Wonderjock slipů, boxerek a plavek.

Zakladatel značky AussieBum Sean Ashby chtěl na začátku vyřešit jediný problém - nedostupnosti sexy plavek a zajímavého spodního prádla pro muže. Dnes se této značce skvěle daří a oblíbili si ji i celebrity jako Ewan McGregor, Daniel Redcliff a David Beckham. Pánské plavky od AussieBum si také zahráli v klipu od Kylie Minogue "Slow" a jejich logo jste mohli zahlédnout i ve filmu The Avengers"