Nejšílenější pánské plavky na světě!

Domnívali jste se, že vás už v pánské módě nic nemůže překvapit? My taky, dokud jsme nenarazili na tyto nejmenší pánské plavky na světe! Jsou to vůbec plavky? Nebo je to jen něco, co si vymysleli nudisté, aby si z pláže mohli zajít na drink do blízkého baru?spacer

Ať už je to tak, nebo tak, pojďme se na tuto novinku podívat blíže:

Nejšílenější pánské plavky na světě
 Foto: Splash New

Na Španělském pobřeží ve městě Marbella, paparazzi nafotili účinkující britské reality show "Only Way Is Essex". Pohled, který se jim přes fotoaparáty naskytl, je asi musel hodně zaskočit. Stejně jako nás. To, co nafotili, musí být opravdu jedny z nejšílenějších a nejmenších pánských plavek známých lidstvu. Předtím, než budete pokračovat ve čtení, vás ale musíme upozornit, že fotografie nejsou nejvhodnější k prohlížení v práci.

Takže jste připraveni? Opravdu? Myslíte si že ano, ale nejste:


Nejmenší pánské plavky na světě

 Foto: Splash News

Ano. To je ta věc.

Do teď jsme si mysleli, že tanga jsou nejmenší plavky, které existují. Jak strašně jsme se ale pletli.  Trošku to vypadá, jako když si někdo trpící úžehem natáhne tanga jen na hednu nohu. Pak ale zjistíte, že to z tou jednou nohou, byl účel :-)

Hvězda vzpomínané reality show Bobby Norris těmito plavkami zakrývá vepředu opravdu jen to nejnutnější. Pak se "to" ovíjí kolem pasu a končí v zadku? Možná. Ať už je to jak chce, nevypadá to ani trochu pohodlně. Plus ale je, že si opálíte 99.9% vašeho těla.

 

Tady je ještě pohled zezadu. Přeci vás o ten pohled nepřipravíme.


Nejmenší pánské plavky na světě 2

Foto: Splash News

Jedna věc se ale musí uznat. Tito kluci dokázali být nazí, bez toho aniž by nazí opravdu byli. Moc představivosti se tady už uplatnit nedá. 

 

Teď, když už pár z vás je nalomených to eventuálně zkusit, musíme vás potěšit! Tato věc je na prodej v zahraničí pod jménem "Alter Lateral Thong". V České Republice jsme "To" zatím nenašli. Nejspíše proto, že nevíme, co hledat. Jak byste tyto šílené plavky nazvali vy? Mohly by to být třeba "polobokemtanga" nebo "Pánský fun pásek"

Přispějte i vy s vašimi nápady na našem Facebooku.

 

Při bližším prozkoumání se dá zjistit, že to je vlastně spojený pás, který opravdu funguje jako tanga.

Nejmenší pánské plavky 2 Nejmenší pánské plavky 3Nejmensi panske plavky tanga

 

 

Přečtite si také: spacer

ÚŽASNÁ HISTORIE PÁNSKÝCH PLAVEK